1. kolo Krňany - Vrané n. Vltavou 5 : 1 (3 : 0)

23.08.2014 17:00

Sestava TJ Krňany :

Presl  -  Volf, Čermák, Shchegliuk (C), Šnajberk M.  -  Pešek F., Hrdý, Šnajberk J., Tsybalya  -  Sakal, Hýna 

Branky TJ Krňany :

4.,55.,88. Šnajberk J., 9. Sakal, 29. Volf

Hodnocení trenéra :

" Po sestupu do III. třídy nás čekal první domácí zápas proti Vranému. Do utkání jsme vstoupili jako zkušené mužstvo a téměř celý první poločas se hrálo na jednu branku a byl z toho zasloužený poločasový výsledek 3:0. Ve druhé půli nás soupeř chtěl rozhodit zákeřnými fauly, naše mužstvo trochu polevilo pod dojmem, že zápas je rozhodnutý a hra se tak vyrovnala. Branky jsme však dávali my. Soupeř snížil těsně před koncem z penalty, z následného protiútoku jsme však dali pátým gólem definitivní tečku zápasu, kdy se po nádherném centru trefil hlavou J. Šnajberk a završil tak svůj hattrick."

Nejlepšími hráči byli brankář Tomáš Presl a kapitán Vitalii Shchegliuk