1. zápas: SK Střešovice dorost – Krňany 3:3 (2:0)

03.01.2009 09:00

Do úvodního zápasu roku 2009 jsme vstoupili velmi rozpačitě a zopakovali obvyklý průběh podzimních zápasů na cizích hřištích.

První poločas jsme fatálně nezvládli, když jsme soupeřova gólmana ohrozili pouze dvakrát. Hráli jsme bez pohybu, kazili většinu přihrávek a v obranné hře jsme se dopouštěli výrazných chyb, jichž naštěstí soupeř většinou nedokázal využít. Mnoho našich hráčů si nevěřilo na míči, a proto jsme hojně ztráceli balony. Komunikace mezi hráči vázla – nemluvili na sebe, nezabojovali jeden za druhého, ani se nepovzbudili.

Druhý poločas byl z naší strany úplně jiný. Naši hráči si uvědomili, že s takovým bojácným výkonem bez pohybu a osobních soubojů zápas vysoko prohrají. Začali jsme více běhat, dříve přistupovat k soupeři a vytvářeli si tak značný tlak. Domácí, ačkoli nám vstřelili třetí branku po naší hrubé chybě, pod tíhou tlaku začali kupit chyby. Ačkoli se nám přes velký počet brankových příležitostí nedařilo skórovat, nakonec jsme tři šance proměnili a zápas tak zremizovali.

 


Hodnocení: J Pokorný (2), L.Pešek (2), M.Michálek (2), T.Hýna (3/4), P.Jiras (3), F.Pešek (2), R.Macko (2), J.Kukelka (2), R.Hušbauer (2), M.Šnajberk (3/4), , M.Langer (1/2), A.Fiedler (1/2), T.Behr (2)

 


Střelci: M.Šnajberk, R.Hušbauer, M.Michálek