10.kolo: Krňany - Horoměřice 1:7 (1:2)

14.11.2012 19:00

Odložený zápas se odehrál na umělé trávě v Praze.

Utkání s velmi dobrým soupeřem jsme nezvládli fotbalově a ve druhém poločasu ani výsledkově.V prvním poločase jsme ještě byli vyrovnaným soupeřem, vytvořili jsme si i několik brankových příležitostí, které jsme ovšem neproměnili. Velmi dobře jsme přistupovali k soupeři a prakticky ho nepouštěli do šancí. Branky jsme tak inkasovali po individuálních chybách, které soupeř dokázal potrestat.

Zápas se rozhodl v úvodu druhého poločasu při nešťastné vlastní brance na 1:3. Od té doby naši hráči přestali na hřišti existovat. Začali velmi chybovat a chyběl u nich jakýkoliv zájem pro hru. Pohled na naši hru ve 2. poločasu byl žalostný, soupeř si na hřišti dělal prakticky co chtěl. Naši hráči se těšili hlavně na konec zápasu. Výkon se těžko hodnotí, neboť řada našich hráčů nemá formu ani sebedůvěru.

 


Střelec: T.Hýna

 


Nejlepším hráčem byl J.Kuti

 


Sestava: 

 

T. Presl 3

 

L.Pešek 1/2

M.Čermák 1/2

J.Šnajberk 1/1

M.Michálek 1/2

 F.Pešek 2

  J.Kuti 3/4

 L.Kříha 1/2

 T.Hýna 2

 

 P.Hrdý 0/1

 M.Šnajberk 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: R.Macko (1/2) za F.Peška