10. kolo: Krňany - Psáry 6:1 (3:1)

23.10.2010 15:30

V utkání o první místo naše mužstvo předvedlo excelentní výkon. Někteří hráči odehráli tento zápas na hranici svých možností. Přehrávali jsme soupeře zejména rychlostí, se kterou si hostující hráči nedokázalo poradit. Naši branku ohrožovali prakticky jen ze standardních situací hlavně díky výškové převaze. Utkání bylo skvělou podívanou jak pro realizační tým tak pro diváky, kteří se bavili naší pohlednou rychlou a účelnou hrou. Pro naše hráče prakticky neexistoval ztracený balon a vyhrávali jsme drtivou většinu osobních soubojů. Výborně zahráli především střední záložníci, kteří téměř vymazali svoje protivníky. Zároveň jsme se konečně začali prosazovat uvnitř pokutových území. Vstřelili jsme branku hlavou po rohovém kopu, což se často nestává.

Utkání jsme odehráli výborně ve všech řadách. Obrana hrála zodpovědně a velmi dobře obsazovala protihráče. Hosté se v útoku až na jedinou výjimku vůbec neprosadili. Záloha zahrála skvěle a soupeřovi obránci vůbec nestačili na naše útočníky, kteří podali také výborný výkon. Mužstvu musím poděkovat za výbornou podívanou.

 


Nejlepšími hráči byli P.Hrdý, J.Šnajberk a R.Hušbauer.

 


Střelci: R.Hušbauer 3x, J.Šnajberk 2x, T.Hýna

 


Sestava: 

 

K. Zmítko 3/4

 

L.Pešek 4/5

T.Hýna 5

M.Michálek 5

M.Langer 4/5

 F.Pešek 5

 P.Hrdý 5

 J.Šnajberk 5

 L.Vaic 3

 

 R.Hušbauer 5

 M.Šnajberk 5

 

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: F.Hubička (5) za L.Vaice, M.Rabiňák (-) za R.Hušbauera