10. kolo Krňany - Radlík 4 : 2 (1 : 1)

25.10.2014 14:30

Sestava TJ Krňany :

Presl  -  Pešek L., Kříha, Shchegliuk (C), Volf  (46. Misarosh) - Hýna, Šnajberk J., Hrdý (53. Tsybalya), Šnajberk M. (85. Macko) - Sakal, Rusu

 

Branky TJ Krňany :

57., 90. Šnajberk J., 24. Rusu, 58. Sakal

 

Hodnocení trenéra :

V 10. kole jsme doma přivítali velmi nepříjemný tým Radlíku, který vyznává tvrdší hru. Na stoperu už nastoupil uzdravený Lukáš Kříha a nutno říci, že odehrál velmi dobrý zápas. V první půli se hrál fotbal nervózní, se spoustou nepřesností. Do přestávky padli 2 branky, na každé straně jedna a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 1:1. V první půli stojí za zmínku pouze 2 ostré fauly hostujících hráčů, což pro nás znamenalo ten fakt, že jsme do konce sezóny přišli o Pavla Hrdého (natržený vaz v koleni) + zranění Ládi Peška (pochroumaný kotník - zranění naštěstí není nijak vážné). Hra ve druhém poločasu byla z naší strany o poznání lepší, zlepšila se hlavně kombinace a pohyb a téměř celý druhý poločas jsme odehráli na polovině soupeře. I přesto, že se soupeř snažil kouskovat hru, vstřelili jsme další 3 branky a dokázali našim fanouškům, že máme na to, hrát o první příčku, která zaručuje postup do Okresního přeboru. Zápas nakonec skončil naším vítězstvím v poměru 4:2.

V tomto utkání nemůžu vyzdvihnout jednotlivce, ale pochválit celé mužstvo.