11. kolo Klínec - Krňany 1 : 4 (1 : 1)

01.11.2014 14:00

Sestava TJ Krňany :

Misarosh (70. Presl)  -  Pešek L., Kříha, Shchegliuk (C), Volf  - Tsybalya (46. Macko), Hýna, Šnajberk J., Šnajberk M. - Sakal, Rusu

 

Branky TJ Krňany :

25. Rusu, 68 (p), 90.+2. Sakal, 90. Kříha

 

Hodnocení trenéra :

Za krásného podzimního slunečného počasí jsme sehráli další utkání v Klínci. Soupeř se nacházel na předposledním místě tabulky, a tak bylo důležité mužstvo namotivovat tak, abychom soupeře nepodcenili a nepokazili velmi slušně rozehranou sezonu. Bohužel stalo se to, čeho jsem se obával, soupeře jsem pustili do hry, Klínec byl v první půli jasně lepším týmem a vytvořil si několik výborných šancí. Naštěstí nás potrestal pouze jedním gólem. Na tom, že soupeř nevedl větším rozdílem má veliký podíl náhradní gólman Ivan Misarosh, který nastoupil do branky za lehce zraněného Tomáše Presla. Naštěstí jsme ještě v prvním poločase vyrovnali. V kabině jsem musel zvýšit hlas a hráče povzbudit, s tím, že takovým stylem se o první místo nehraje. Do druhé půle jsem učinil jednu změnu v sestavě. Hráči si naštěstí uvědomili, že ztratit v Klínci body by byla velká ztráta a ve druhém poločase se do soupeře pustili s velkou chutí a nakonec se zrodilo naše jasné vítězství v poměru 4:1. V 70. minutě se zranil do té doby vynikající Ivan Misarosh a tak do branky nakonec přeci jen musel Tomáš Presl. Ve druhé půli mužstvo předvádělo krásné akce na jeden dotyk a branek mohlo padnout podstatně víc.

Nejlepším hráčem, hlavně za výkon v prvním poločase, je brankář Ivan Misarosh.