11. kolo: Krňany – Hradištko B 2:1 (1:1)

31.10.2009 14:00

Díky zlepšení po přestávce jsme toto utkání zvládli.

První poločas jsme začali velmi dobře. Vstřelili jsme brzy branku a do 15. minuty jsme mohli zápas rozhodnout. Opět jsme však neproměnili brankové příležitosti a posadili jsme soupeře do sedla. Hosté, kteří jsou v soutěži předposlední, nás začali výrazně přehrávat a bylo otázkou času, kdy se jim podaří vyrovnat. Naše chaotická hra byla bez přihrávky, bez pohybu a navíc plná alibisticky pojatých soubojů. Hostům se podařilo vyrovnat po hrubé chybě ve středu pole.

Po přestávce nastoupilo úplně jiné mužstvo. Naši hráči začali více běhat a zvýšili agresivitu v osobních soubojích, které začali tím pádem vyhrávat. Hosté si s tímto způsobem hry nevěděli rady a byli pod velkým tlakem. Brzy po začátku 2. Poločasu jsme vstřelili vedoucí gól, který byl nakonec vítězným. Navíc jsme nastřelili tyčku a další superšance nevyužili. Naše mužstvo předvedlo ve druhém poločasu velmi dobrý výkon, který se musel líbit divákům, a zaslouženě zvítězilo.

 


Nejlepšími hráči byli R.Hušbauer a za druhý poločas F.Hubička

 


Střelci: J.Šnajberk, R.Macko

 


Sestava: 

  V.Pilnáček  2/3  
V.Dolejš 2 T.Hýna 3 M.Michálek 2/3 R.Hušbauer 3/4
 L.Pešek 2/3  P.Hrdý 2  J.Šnajberk 3  F.Hubička 3/4
  R.Macko 3  M.Šnajberk 3  

 

 

 

 

 

 

Střídání: L.Pešek (2/3) za V.Dolejše, J.Kukelka (1/2) za P.Hrdého, A.Fiedler (2) za R.Macka