11.kolo: Psáry - Krňany 5:2 (1:0)

03.11.2012 14:00

Fotbal, jak známo, je kolektivní hra. Naši hráči se však s tímto faktem v tomto utkání neztotožnili.

Někteří hráči vstoupili do zápasu velmi nesoustředěně a po celý jeho průběh se fotbalově vůbec nechytli. Domácí hráči toho dokázali náležitě využít hlavně v prvních pěti minutách druhé půle, kdy prakticky rozhodli o osudu utkání.

Špatný zápas odehráli hráči středu obrany, kdy jsme po jejich hrubých chybách inkasovali čtyři z pěti branek. Ostatní hráči až na výjimky nepodali výkon srovnatelný s posledními zápasy, a tak domácí naprosto zaslouženě zvítězili. Naši hráči se, namísto soustředění se na utkání, hádali s rozhodčím, se soupeřem i s diváky. S takovým přístupem se vyhrát nedá. Některým hráčům prostě chyběla pokora vůči soupeři a příčinu svého slabého výkonu hledali v chybách rozhodčího. Doufám, že si hráči tuto kritiku vezmou k srdci a příští zápasy odehrají díky lepšímu přístupu v lepší formě.

 


Střelci: L.Kříha, R.Hušbauer

 


Nejlepším hráčem hlavně za první poločas byl M.Šnajberk

 


Sestava: 

 

T. Presl 3

 

R.Hušbauer 2/3

M.Čermák 1

J.Šnajberk 0/1

M.Michálek 2/3

 F.Pešek 2/3

  J.Kuti 2

 L.Kříha 2/3

 R.Macko 2

 

 T.Hýna 1/2

 M.Šnajberk 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: L.Pešek (3/2) za J.Šnajberka, P.Hrdý (3) za R.Macka, V.Dolejš (1/2) za F.Peška