11. kolo: Vestec - Krňany 5:2 (2:0)

31.10.2010 14:30

Totální výbuch našeho mužstva! Všichni naši hráči podali výrazně podprůměrný výkon. Nenašel se žádný hráč, který by na sebe vzal zodpovědnost a přiměl tým k výkonu, který jsme předvedli v předchozím utkání.

Začátek zápasu fiasku neodpovídal. V prvních 20 minutách jsme si vypracovali 4 nebo 5 velmi slibných brankových příležitostí, které jsme však opět díky své nesoustředěnosti neproměnili. V jednom případě na nás dokonce zívala odkrytá branka domácích. Po sérii našich selhání v koncovce přišel první nebezpečný útok domácích a následovaly dva rohové kopy. První jsme ještě dokázali odvrátit, ale druhý roh domácí proměnili domácí ve vstřelenou branku po nepochopitelném neobsazení domácího hráče na zadní tyči. Od této chvíle byli domácí lepším mužstvem i díky rozhodčímu, který jim výrazně připískával. Prakticky do konce utkání nás nepustil do hry a udělil nám 7 žlutých karet za kritiku jeho výkonu. Na toto utkání chceme co nejdříve zapomenout a v příštím zápasu se pokusit podat výrazně lepší výkon.

 


Nejlepší hráč nebyl vyhlášen, nikdo nevybočil ze svého stínu.

 


Střelec: R.Hušbauer, vlastní

 


Sestava: 

 

K. Zmítko 1/2

 

L.Pešek 1

T.Hýna 1

M.Michálek 1

M.Langer 1

 P.Hrdý 1

 M.Kučera 1

 J.Šnajberk 1

 F.Hubička 1

 

 F.Pešek 1

 M.Šnajberk 1

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: R.Hušbauer (2) za M.Langera, L.Vaic (1) za P.Hrdého