13. kolo Hvozdnice "B" - Krňany 1 : 2 (0 : 1)

16.11.2014 13:30

Sestava TJ Krňany :

Presl  -  Pešek L., Kříha, Shchegliuk (C), Volf  -  Hýna, Macko, Šnajberk J., Šnajberk M. (76. Fiedler) - Sakal, Rusu

 

Branky TJ Krňany :

16. Sakal, 74. Rusu

 

Hodnocení trenéra :

Poslední zápas podzimní části sezony nás čekal ve Hvozdnici. Jelikož zápas se hrál v neděli, věděli jsem už o dalším zaváhání Zlatníků. Případné vítězství by nás tak určilo podzimním "půlmistrem". Dalším pozitivem bylo, že "Áčko" Hvozdnice hrálo současně a tudíž nebyl předpoklad posílení "B" mužstva. Rozhodně jsme však nemohli čekat lehký zápas, Hvozdnice byla na 5. místě tabulky. Do zápasu jsme vstoupili dobře, od 16. minuty jsem vedli po brance Janka Sakala. Naším vedením 1:0 skončil i první poločas, vedení jsme mohli ale i navýšit. Druhý poločas jsme však začali hodně vlažně a soupeř poměrně rychle srovnal skóre. Od té doby už se hrálo pouze na branku Hvozdnice, vytvářeli jsme si gólové šance, ale to jejich proměňování ... to co jsme dokázali nedat, to nejde ani popsat. Zápas byl už pouze o tom, zda se nám podaří vstřelit vítězný gól, nebo zda domácí, v čele s vynikajícím gólmanem, ubrání remízu. V 74. minutě ukončil naší křeč Vity Rusu přesnou střelou z 20 metrů. Poměrně slušné utkání pokazili hráči Hvozdnice v závěrečných minutách několika ostrými fauly a vyvoláním následné drobné potyčky.

Podzimní část sezóny tak po vítězství 2:1 končíme na 1. místě tabulky se ziskem 30 bodů a to je velmi dobrý základ pro jarní boje. 

 

Nejlepšími hráči byli Lukáš Kříha a Vitalii Shchegliuk.