13. kolo: Krňany - Bojanovice 5:2 (3:0)

14.11.2009 14:00

S mužstvem, které na podzim inkasovalo nejméně branek, jsme odehráli velmi dobré utkání. Jasně jsme hosty přehráli, vstřelili 5 branek a další šance neproměnili. Závěr utkání jsme však vypustili a dovolili soupeři vstřelit 2 góly, které poněkud znehodnotily náš výkon.

Soupeř na naší hru nenašel v průběhu utkání žádnou protizbraň, ani jeho bezohledná hra na naše hráče neplatila. Od první minuty bránil v 8-9i hráčích a do útoku se prakticky nedostal. Rozhodčí zápas nezvládal a hostům hodně pomohl zejména při posuzování našich ofsajdových postavení. V mnoha případech mylně posoudil situaci jako ofsajdovou, čímž pádem skóre zápasu mohlo být daleko příznivější v náš prospěch.

Naši hráči projevili snahu vstřelit co největší počet branek a překonat v podzimní části 50i gólovou hranici. Padesátou branku jsme vstřelili ve druhém poločasu a do konce zápasu přidali ještě jednu.

 


Nejlepšími hráči byli T.Hýna, M.Šnajberk a J.Šnajberk

 


Střelci: J.Šnajberk, M.Šnajberk, T.Hýna, R.Macko, F.Pešek

 


Sestava: 

  V.Pilnáček 3/4  
L.Pešek 4 T.Hýna 4/5 M.Michálek 4 V.Dolejš 4
 R.Hušbauer 3/4  P.Hrdý 4   J.Šnajberk 4/5  F.Hubička 4
   A.Fiedler 3  M.Šnajberk 4/5  

 

 

 

 

 

 

Střídání: F.Pešek (4) za R.Hušbauera, R.Macko (4) za A.Fiedlera, J.Kukelka (3) za F.Hubičku