13.kolo Krňany - Libčice 5:2 (3:0)

17.11.2012 13:30

Velmi důležitý zápas jsme jak fotbalově tak výsledkově zvládli. Obzvlášť v prvním poločasu jsme zahráli výborně. Obrana hosty nepustila prakticky do žádné šance. Záloha přehrála tu soupeřovu a útok hodně trápil jeho obranu. Po prvním poločasu jsme jasně vedli 3:0, a to jsme ještě zahodili další šance. Nikdo by se nemohl divit, kdybychom po prvním oločase vedli 6 nebo 7:0. Soupeř byl pod velkým tlakem a byl rád za poločasový výsledek.

Naopak do druhého poločasu jsme vstoupili velmi špatně. Obrana se nepochopitelně stáhla před vlastní šestnáctku a záloha tak nestíhala oběhat obrovský prostor mezi ní a útokem. Během deseti minut hosté dvěma slepenými góly snížili na rozdíl jediné branky. Po tomto tragickém začátku se naši hráči naštěstí chytli a do konce utkání už byli jasně lepším týmem. Vstřelili jsme ještě dva hezké góly a rozhodli tak o výsledku.

 


Střelci: F.Pešek 2x, M.Šnajberk 2x, J.Šnajberk

 


Nejlepšími hráči byli F.Pešek a P.Hrdý

 


Sestava: 

 

T. Presl 4

 

L.Pešek 4

M.Čermák 4

J.Šnajberk 4

M.Michálek 4

 F.Pešek 4/5

  P.Hrdý 4/5

 L.Kříha 4

 T.Hýna 3/4

 

 L.Vaic 4

 M.Šnajberk 4

 

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: V.Dolejš za L.Vaice, M.Rabiňák za M.Šnajberka