14.kolo: Krňany – Dolní Jirčany 3:2 (2:0)

28.03.2009 15:00

Úvodní jarní mistrovský zápas jsme zvládli s velkými obtížemi. Začátek utkání až do 20. minuty jsme odehráli suverénně a vstřelili jsme 2 branky. Další stoprocentní šance jsme nevyužili svým nedůrazem a neschopností trefit prázdnou branku soupeře. Po 30i minutách se začal zápas obracet proti nám, do přestávky však stav 2:0 vydržel.

Ve druhé půli, kterou jsme vůbec nezvládli, začali naši hráči neuvěřitelně kazit. Selhávali jsme v situacích, které jsme v průběhu podzimu až na výjimky zvládli. Věřím, že naši hráči pochopí, že bez nasazení a zlepšených výkonů bude každé další utkání velmi těžké pro setrvání na špičce tabulky.

 


Nejlepší hráči byli T.Hýna a F.Pešek

 


Střelci: J.Kukelka 2x, J.Šnajberk

 


Sestava: 

 

J.Pokorný 0/1

 

L.Pešek 0/1

T.Hýna 3

M.Michálek 2/3

T.Behr 0/1

 F.Pešek 3

 J.Kukelka 2

  J.Šnajberk 2

 F.Hubička 2/3

 

 P.Hrdý 1

 M.Šnajberk 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: V.Dolejš (2/3) za T.Behra, R.Macko (1/2) za P.Hrdého, M.Langer (-) za J.Kukelku