14. kolo: Krňany - Hvozdnice B 9:2 (5:0)

27.03.2010 15:00

Jarní vstup do soutěže nám výsledkově vyšel skvěle. V prvním poločasu jsme soupeře od první minuty doslova drtili. Vstřelili jsme pět krásných branek a další obrovské šance nevyužili. Celou první půli jsme hráli prakticky na jednu branku, když jsme předváděli útočné akce, které soupeře dostávaly do neřešitelných situací.

Ve druhém poločasu jsme se přizpůsobili soupeři a přestali hrát naši hru. Soupeř tak mohl využít okének v naší obraně a vstřelil nám dvě branky. Obrana v zápasu nehrála v optimální pohodě, záloha a útok sehrál lepší partii. Ze zápasu mám dobrý dojem a mužstvo musím pochválit za velmi kvalitní hru, hlavně v prvním poločasu, a za množství vstřelených branek.

 


Nejlepšími hráči byli F.Pešek a R.Hušbauer

 


Střelci: R.Hušbauer 3x, F.Pešek 2x, M.Michálek, J.Kukelka, A.Fiedler, T.Hýna

 


Sestava: 

  K. Zmítko 3  
V.Dolejš 2/3 T.Hýna 2/3 M.Michálek 2/3 P.Hrdý 3
 F.Pešek 4/5  J.Kukelka 4  J.Šnajberk 3/4  F.Hubička 4
   R.Hušbauer 4/5  M.Šnajberk 3/4  

 

 

 

 

 

 

Střídání: A. Fiedler (3) za V.Dolejše, R.Macko (2/3) za J.Kukelku