14. kolo Vrané n. Vltavou - Krňany 1 : 0 (1 : 0)

21.03.2015 15:00

 

Sestava TJ Krňany :

Presl  -  Koval, Pešek L., Shchegliuk (C), Volf  -  Jariš (35. Šnajberk M.), Rusu, Šnajberk J., Macko - Sakal, Hrdý

 

Na podzim : KRN - VRA  5:1

 

Hodnocení zápasu :

K úvodnímu zápasu jara jsem přijeli do Vraného jako první mužstvo tabulky a nutno říci, že Vrané k tomu tak přistoupilo. Od úvodní minuty bránilo v jedenácti lidech. Na útok domácí již od úvodu prakticky rezignovali a čekali pouze na brejky. Naše obléhání domácí brány však nemělo gólový efekt, jediné dvě brankové příležitosti jsme si vytvořili v prvních osmi minutách. Stav však zůstal 0:0. Soupeř bránil až za hranicí únosnosti, několik faulů bylo likvidačních, zejména hostující bek měl být po 30 minutách ve sprše. Rozhodčí však tvrdost Vraného netrestal. A tak přišel trest pro náš tým v podobě gólu. Těsně před poločasem hosté zahrozili z ojedinělého brejku, první střelu ještě Preslíno vyrazil, v následném závaru po rohu a nedůslednosti našich bránících hráčů však už byl bezmocný. Druhá půle obraz hry nezměnila, alespoň vyrovnání jsme se nedočkali. Nezměnil se ani výkon rozhodčího, který zápas absolutně nezvládl. Důsledkem toho byly 3 zranění naši hráči, kdy jeden z nich nedohrál ani první poločas a následně i napadení Hrďase domácími fanoušky při vhazování autu.

Bohužel, výkon rozhodčího, ani tvrdost soupeře nás neomlouvá, bez branek se zápas vyhrát nedá. Nejlepším naším hráčem byl Vity Shchegliuk.