15.kolo: Davle – Krňany 3:1 (2:0)

04.04.2009 16:30

V tomto utkání někteří naši hráči podali především v 1. poločasu velmi bojácný a nesoustředěný výkon. Některé naše podzimní opory jsou totálně z formy a jejich hra bez zájmu sráží výkon celého našeho týmu.

Druhý poločas byl z naší strany přeci jen o něco lepší, přesto domácí po velmi bojovném výkonu zaslouženě vyhráli. Rozdíl mezi oběma týmy spočíval v nasazení a v důrazu vně i uvnitř obou pokutových území. Domácí kopali hodně trestných kopů, zatímco my ani jediný.

Za poslední dvě mistrovská utkání jsme zahrávali jediný trestný kop!!! Naši útoční hráči nedokážou svou velmi slabou aktivitou vytvořit tlak na soupeře a donutit ho faulovat. Naše hra je oproti podzimu slabší ve všech řadách a postrádá byť náznak důrazu.

 


Nejlepšími hráči byli T.Hýna a M.Michálek

 


Střelec: F.

 


Sestava: 

 

J.Pokorný 0

 

L.Pešek 0/1

F.Hubička 2/3

M.Michálek 3

V.Dolejš 2

 F.Pešek 2

 T.Hýna 3

  F. 0/1

 R.Macko 1

 

 P.Hrdý 0

 M.Šnajberk 1/2

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: J.Šnajberk (4) za R.Macka, R.Hušbauer (-) za F., M.Langer (-) za F.Hubičku