15.kolo: Krňany - Černošice 4:0 (1:0)

31.03.2012 16:30

Toto utkání naše mužstvo velmi dobře zvládlo. Velmi dobrá obranná činnost všech hráčů zapříčinila, že se soupeř za celý zápas dostal prakticky do jediné šance. Obrana odehrála tento zápas výborně a i další řady se zlepšily.

Od začátku jsme měli jasnou převahu a soupeře výrazně přehrávali. Vytvořili jsme si neuvěřitelné množství příležitostí, které jsme však buď nervozitou, nebo slabou sebedůvěrou střelců nedokázali proměnit. Naši hráči si prostě v koncovce nevěří, a proto bývají naše zápasy dlouho výsledkově vyrovnané. Až v závěru se nám v prvních dvou jarních kolech povedlo brankově vyjádřit svou převahu.

Dalším naším neduhem je neumění změnit tempo hry v průběhu zápasu. Naši záložníci a útočníci se neuvřitelně naběhají a potom nemají sílu proměnit gólovou příležitost. Neumíme si během utkání trochu odpočinout kratšími přesnými přihrávkami dozadu a do stran. Neumíme udržet balon a přinutit soupeře běhat. Na druhou stranu bylo znát, že jsme v obou odehraných zápasech byli fyzicky lépe připravení než soupeř.

Jinak hráče musím pochválit za poctivý výkon odvedený během utkání. Věřím, že v tomto bojovném duchu budou i nadále pokračovat a posunou se tabulkou soutěže směrem vzhůru.

 


Střelci: M. Šnajberk 2x, L.Kříha, R.Macko

 


Nejlepším hráčem byl J.Šnajberk

 


Sestava: 

 

 

Ruda 3

 

V.Dolejš 4

J.Šnajberk 4/5

M.Michálek 4

M.Langer 4

 F.Pešek 3/4

  P.Hrdý 3/4

 L.Kříha 4

 F.Hubička 4/3

 

 T.Hýna 3

 M.Šnajberk4

 

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: R.Macko (3) za T.Hýnu, L.Pešek (3) za V.Dolejše