15. kolo: Krňany - Kamenný Přívoz 2:1 (0:0)

03.04.2010 16:30

Tento zápas se nám v prvém poločase hodně nepodařil. Hráči byli velmi nervózní a neuvěřitelně kazili prakticky všechny přihrávky. Soupeř se soustředil výhradně na obranu, kterou hrál velmi zodpovědně. Naši hráči se prakticky vůbec nepohybovali bez balonu a tak si soupeř lehce poradil s naší pomalou a nedůraznou hrou. V prvním poločasu jsme si vytvořili tři brankové příležitosti, ale svým lajdáckým přístupem jsme je nevyužili. Kdyby přijelo kvalitnější mužstvo, určitě by nás za takový přístup k zápasu potrestalo.

Druhý poločas byl z naší strany o sto procent lepší. Přestože se nám tolik nedařily přihrávky, přišla bojovnost a vůle po vítězství. Vytvářeli jsme si šance, které jsme však k naší smůle nebyli schopni proměnit. Naopak soupeř nás potrestal prakticky z prvého útoku ve 2. Poločase. Naši obránci nezvládli standardní situaci a hosté se po hlavičce lehce ujali vedení. Po inkasované brance jsme začali soupeře tlačit do hluboké obrany, ale šance, které jsme si vytvářeli, jsme stále neproměňovali. Naštěstí jsme po velké chybě hostujícího brankaře vyrovnali. Po této brance jsme hosty ještě více zamkli a brzy otočili vývoj zápasu v náš prospěch. Soupeře jsme v této fázi zápasu jasně přehrávali, ale pojišťovací branku jsme přes velké množství obrovských šancí nevstřelili. Naopak jsme se obávali, abychom i přes naši velkou převahu neinkasovali v závěru z nějakého náhodného protiútoku. Utkání jsme nakonec po 2. poločasu zaslouženě vyhráli. Mužstvo si za hru předvedenou ve druhém poločasu zaslouží pochvalu.

 


Nejlepším hráčem byl F.Hubička

 


Střelci: V.Dolejš, T.Hýna

 


Sestava 1. poločas: 

  K. Zmítko 3  
V.Dolejš 2 T.Hýna 2 M.Michálek 2 P.Hrdý 2
 F.Pešek 2/3  M.Kučera 2  J.Šnajberk 2  F.Hubička 3
   R.Hušbauer 2  M.Šnajberk 2  

 

 

 

 

 

 

Sestava 2. poločas: 

  K. Zmítko 2  
V.Dolejš 3/4 T.Hýna 3/4 M.Michálek 3/4 P.Hrdý 3/4
 F.Pešek 4  M.Kučera 3  J.Šnajberk 3/4  F.Hubička 5
   R.Hušbauer 3  M.Šnajberk 3/4  

 

 

 

 

 

 

Střídání: R.Macko (4/5) za R.Hušbauera, L.Pešek za V.Dolejše