15. kolo Krňany - Libeř 1 : 1 (1 : 1)

28.03.2015 15:00

Sestava TJ Krňany :

Presl  -  Rusu, Pešek L., Shchegliuk (C), Volf (79. Čermák)  -  Fiedler, Kříha, Šnajberk J., Šnajberk M. - Sakal, Jariš

 

Branka TJ Krňany :

35. Fiedler

Na podzim : KRN - LIB  1:1

 

Hodnocení zápasu :

Úvod zápasu s Libří byl jak přes kopírák toho minulého ve Vraném. Soupeř opět výborně bránil a dostal se z brejku do vedení. Po špatné domluvě Preslína s obranou nás potrestal "jarní" střelec Libře Kostka. Tentokrát se nám však povedlo rychle srovnat skóre, kdy se krásnou střelou z 35 metrů trefil Fíďa. Do kabin se tak šlo za stavu 1:1. Ač jsme ve druhém poločase chtěli domácí zápas rozhodnout, Libeř srovnala krok a nutno říci, že ve druhém poločase měla ke gólu asi blíž. Při těchto šancích nás skvělými zákroky podržel gólman. Bohužel pro nás, konečná remíza je asi spravedlivým rozuzlením tohoto zápasu. Znamená však další ztrátu v boji o čelo tabulky.

Nejlepším hráčem byl gólman Tomáš Presl.