15. kolo Radlík - Krňany 2:3 (1:2)

02.04.2016 16:30

Sestava TJ Krňany :

Presl  -  Pešek L., Šnajberk J. (C), Volf, Marek - Strnad (84. Dolejš), Wittner (60. Waic), Kříha, Hýna (90. Šnajberk M.) - Sakal, Madyar

 

Branky TJ Krňany :

18. Sakal, 24. Kříha, 72. Šnajberk J.

 

Podzimní utkání : Krňany - Radlík  5:1

 

Hodnocení zápasu :

Oproti minulému utkání jsme na Radlíku udělali 3 změny v sestavě - do branky se vrátil snad už definitivně uzdravený Tomáš Presl, do středu zálohy Lukáš Kříha, jemuž vypršel trest a v útoku se představila nová posila Sláva Madyar. Už před zápasem bylo jasné, že velikým soupeřem bude hřiště. To bylo ve strašném stavu, připomínalo spíše jarní louku než hrací plochu. I proto bylo nadmíru jasné, že kdo dá první branku, bude ve výhodě. První ale udeřil Radlík - už v 11. minutě jsme nezvládli standartní situaci domácích a byl tu problém. Naštěstí se nám podařilo bleskově srovnat - po krásném pasu J.Šnajberka srovnal Janek Sakal. Od té chvíle už jsme byli jasně lepším týmem, ve 24. minutě napřáhl 3 metry za hranicí velkého vápna Lukáš Kříha a stav se opět měnil - 1:2. Bohužel se nám, jak už se pomalu stává zvykem, nepodařil zachytit začátek druhého poločasu. Hráči Radlíku nás svojí tvrdou hrou dokázali na několik minut dostat ze hry, někteří naši hráči se místo koncentrace na hru začali dohadovat s rozhodčím - který mimo jiné pískal výborně - a důsledkem toho bylo vyrovnání Radlíku. Slabší chvilku si při druhé brance bohužel vybral i jinak jistě chytající Preslík. Vyrovnání soupeře nás naštěstí opět nastartovalo, opět jsme začali hrát fotbal a v 72. minutě rozhodl o našem vítězství krásně trefeným trestným kopem Pepa Šnajberk.

Těžké a bojovné utkání, které moc fotbalové krásy nepobralo, jsme zvládli za důležité 3 body.