16. kolo Dolní Jirčany - Krňany 3 : 0 (2 : 0)

04.04.2015 16:30

Sestava TJ Krňany :

Presl  -  Pešek L., Shchegliuk (C), Šnajberk J., Fiedler (60. Šnajberk M.)  -  Hrdý, Kříha, Rusu, Volf - Sakal, Jariš (45. Koval)

 

Na podzim : KRN - JIR  2:0

 

Hodnocení trenéra :

    Po ne zrovna ideálním rozjezdu jarní části nás čekal souboj v Dolních Jirčanech. I s ohledem na naší aktuální formu jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého. Už při rozcvičování bylo jasné, že nás čeká souboj jak s domácími hráči tak i s terénem, které připomínalo spíše než hřiště pole. Domácí hráli od úvodní minutu jednoduchý, ale účelný fotbal. Naše snaha o kombinaci nepřinášela žádné ovoce. Dvě naše hrubé chyby určili poločasový výsledek 2:0. Bylo jasné, že za tohoto stavu domácí už budou pouze bránit. Chtěli jsem tedy maximálně zjednodušit hru a rychle vstřelit kontaktní branku. Všechny naše útočné pokusu ale končili před velkým vápnem, kde domácí obrana, jak byla postavena okamžitě odkopla balón do ...... Po další naší zbytečné hrubce dali domácí třetí branku a bylo po zápase. Mám pocit, že hrát až do neděle, tak by jsme gól stejně nevstřelili, všechny naše pokusy končili hodně daleko od branky.

    Po úvodních třech kolech tak máme na kontě pouhý 1 bod, nutně se musíme zvednout v příštím zápasem doma se Zvolí.