16.kolo: Hostivice - Krňany 7:3 (5:2)

07.04.2012 16:30

Našim hráčům se toto utkání hrubě neovedlo. Úvod zápasu byl z naší strany tragický. Ve 12. minutě jsme prohrávali 4:0 po hrubých chybách v obranné činnosti a také vinou nejistého výkonu brankaře. Vrcholem byl 5. gól domácích, který vsítili přímou střelou z rohového kopu.

Domácí nás jasně přehrávali ve všech činnostech. Jediným kladem bylo, že jsme zápas nevypustili a až do konce jsme se snažili utkání důstojně dohrát.

Ač byli domácí jasně lepší, hráli za hranicí tvrdosti. Díky jejich agresivitě jsme ztratili jednoho z klíčových hráčů a mnoho dalších bylo pokopáno. Přeji si, abychom další zápasy odehráli mnohem zodpovědněji.

 


Střelci: M. Michálek, J. Šnajberk, T.Hýna

 


Nejlepším hráčem byl (až po přeložení do obrany) T.Hýna

 


Sestava: 

 

 

K.Zmítko 0

 

V.Dolejš 1/2

J.Šnajberk 1/2

M.Michálek 2/1

M.Langer 1/2

 F.Pešek 0/1

  P.Hrdý 2/1

 L.Kříha 1/2

 F.Hubička 2

 

 T.Hýna 3/2

 M.Šnajberk 1/2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: L.Pešek (1/2) za L.Kříhu, L.Vaic (-) za F.Peška,