16.kolo: Krňany – Psáry 1:1 (0:1)

11.04.2009 16:30

Opět jsme nezvládli začátek utkání a poškolácké chybě gólmana jsme prohrávali. Ve druhém poločasu náš brankář chytil 2 stoprocentní šance soupeře a svou chybu odčinil.

Po celý zápas jsme byli jasně lepším celkem, druhý poločas se hrál prakticky na jednu branku. Naše záloha jasně přehrávala soupeřovu a útok střídal útok. Šancí jsme si vypracovali snad na tři zápasy, ale pouze jedinou dokázali proměnit. Dvakrát jsme nastřelili brankovou konstrukci, přesto je až neuvěřitelné, jaké šance dokážeme zahodit.

Kapitolou samu pro sebe byl rozhodčí, který od začátku jasně připískával hostům a v závěru neodpískal v náš prospěch jasnou penaltu. Mužstvo musím pochválit za bojovnost a velkou snahu tento zápas otočit.

 


Nejlepším hráčem byl J.Šnajberk

 


Střelec: A.Fiedler

 


Sestava: 

 

J.Pokorný 2/3

 

P.Hrdý 4

T.Hýna 3/4

M.Michálek 3/4

V.Dolejš 3/4

 F.Pešek 1/2

 J.Kukelka 3/4

  J.Šnajberk 4/5

 F.Hubička 3

 

 R.Hušbauer 3

 M.Šnajberk 3/4

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: A.Fiedler (3/4) za F.Peška, L. Pešek (-) za R.Hušbauera