17. kolo: Krňany - Vrané 3:2 (2:1)

17.04.2010 17:00

Zápas, ve kterém se nám tolik herně nedařilo, jsme poctivým výkonem a bojovností nakonec zvládli. Soupeř měl výraznou výškovou převahu a hlavně ze standardních situací hodně zlobil. Naše mužstvo nastoupilo bez gólmana, ale hráč z pole ho výborně zastoupil a několikrát mužstvo podržel. Je smutné, že na lavičce jsme měli jen jednoho náhradníka – maroda.

Naši hráči začali utkání v solidní rychlosti a vytvořili si i několik příležitostí. Škoda, že jsme tyto příležitosti opět nevyužili, již třetí zápas po sobě se střelecky trápíme. Co nám na podzim padalo do soupeřovy sítě automaticky, na jaře v síti nekončí. Je až neuvěřitelné, co dokážeme neproměnit. Jediné pozitivum je, že se trefili oba bratři Šnajberkové. Naše mužstvo oproti minulým zápasům zlepšilo hru v obraně, ale vinou chybného obsazování při standardních situacích jsme obdrželi dvě branky hlavou. V záloze se nedařilo hráčům uprostřed, tradičně jsme kazili lehce hratelné přihrávky a dostkrát jsme si i překáželi. Náš útok také nepodal nejlepší výkon. Chyběl nám hlad v pokutovém území a hlad po vstřelení branky. Mužstvo ale musím také pochválit za bojovný výkon.

 


Nejlepšími hráči byli R.Hušbauer a J.Šnajberk

 


Střelci: M.Michálek, J.Šnajberk, M.Šnajberk

 


Sestava: 

 

R.Hušbauer 4

 

L.Pešek 3/4

J.Šnajberk 4

M.Michálek 3

R.Macko 3

 P.Hrdý 3/4

  M.Kučera 2/3

  T.Hýna 2/3

 F.Hubička 3

 

A.Fiedler 2/3

 M.Šnajberk 3

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: -