17. kolo Krňany - Zvole "B" 4 : 0 (1 : 0)

11.04.2015 16:30

Sestava TJ Krňany :

Misarosh  -  Pešek L., Shchegliuk (C), Šnajberk J., Fiedler  -  Prodan, Kříha, Rusu, Šnajberk M. - Sakal, Waic

 

Branky TJ Krňany :

18. Prodan, 56. Sakal, 68. Waic, 85. Pešek L.

Na podzim : KRN - ZVO  2:2

 

Hodnocení trenéra :

    Toto utkání jsme nutně potřebovali zvládnout, ať již z důvodu, abychom neztratili špičku tabulky, tak hlavně proto, abychom si zvedli sebevědomí po nepodařeném úvodu jara. V úvodu byl však zápas až překvapivě vyrovnaný. Na našem týmu byla znát nervozita a téměř až křečovitá snaha konečně vyhrát. V 18. minutě však prošel Ivan Prodan individuálně přes 3 hráče a otevřel skóre zápasu. Poté jsme už byli lepším týmem, ale poločas skončil 1:0. Do druhé půle jsme šli s tím, co nejrychleji vstřelit druhou branku a zlomit zápas a také konečně potěšit naše fanoušky. Byla to ale Zvole, která měla v úvodu druhé půle šance k vyrovnání. V 56. minutě však dal svojí brankou týmu klid Janek Sakal. V závěru se ještě trefili "sváteční střelci" Luboš Waic a Láďa Pešek a konečně tak mohla proběhnout tradiční děkovačka našim fanouškům.

    Výsledek tak přispěl k dobré náladě i na následné tradiční "Sportovní zábavě" v Tůmově restauraci -  a musím konstatoval nejen za sebe, že zábava se opět vydařila.