18. kolo Jíloviště "B" - Krňany 7 : 0 (2 : 0)

18.04.2015 17:00

Sestava TJ Krňany :

Misarosh  -  Pešek L., Shchegliuk (C), Šnajberk J., Hrdý  -  Macko, Kříha, Prodan, Šnajberk M. - Sakal, Waic

 

Na podzim : KRN - JÍL  3:4

 

Hodnocení trenéra :

    První zápas z těžké dvouzápasové venkovní série jsme odehráli s "B" týmem Jíloviště. Věděli jsme, že nás nebude čekat lehké utkání i z toho důvodu, že soupeř bude posílen o hráče áčka. Jíloviště této možnosti samozřejmě využilo a doplnilo tým mladými hráči, což bylo markantní hlavně ve hře dopředu. Tito hráči nám dělali velké problémy zejména v rychlosti s balónem. I tak myslím, že se od začátku hrál kvalitní fotbal se zajímavými situacemi před oběma brankami. Domáci byli efektivnější ve využívání šancí a do poločasu nám vstřelili po hezkých kombinačních akcích 2 branky. Do druhého poločasu jsme šli s cílem zjednodušit hru a co nejrychleji vstřelit kontaktní gól. To se nám však nepovedlo, i když šance byly, a tak soupeř trestal. Po zbytečných chybách v obraně jsme dostali další 2 góly. Od tohoto stavu se zápas dohrával a Jíloviště přidalo další branky. Skóre zápasu se zastavilo na ukazateli 7:0.

     I když výsledek je pro nás krutý, dají se v naší hře najít i pozitiva a konečný stav 7:0 úplně neodpovídá průběhu hry.