18.kolo: Krňany - Libeř 1:1 (1:1)

25.04.2009 17:00

Na toto utkání by naši hráči měli co nejrychleji zapomenout. Tak slabé nasazení jsem od nich hodně dlouho neviděl. Myslí si, že nepotřebují v průběhu zápasu běhat ani podstupovat osobní souboje, a přesto lehce vyhrají. Naši v podzimní části soutěže klíčoví hráči jsou totálně z formy. Místo aby se soustředili na vlastní výkon, kritizují rozhodčího a svoje spoluhráče.

Po podzimu byl dnešní výkon pro mě jako pro trenéra obrovským zklamáním, prakticky sami jsme se připravili o postup do vyšší soutěže. Další kritika našich hráčů je zbytečná, snad si každý dokáže uvědomit svůj výkon.

 


Suverénně nejlepším hráčem byl T.Hýna

 


Střelec: A.Fiedler

 


Sestava: 

 

J.Pokorný 2

 

L.Pešek 0/1

T.Hýna 5

M.Langer 1

F. 0/1

 F.Pešek 0

 J.Kukelka 0

  J.Šnajberk 0

 F.Hubička 0

 

 A.Fiedler 2/3

 M.Šnajberk 2/3

 

 

 

 

 

 

Střídání: R.Hušbauer (0/1) za F.Hubičku, L.Vaic (-) za F.Peška