19. kolo: Krňany - Slapy 4:1 (1:1)

01.05.2010 17:00

Vítězství se v tomto zápase rodilo velmi těžko. Naši hráči úvod zápasu prospali, probudila je až obdržená branka. Soupeř byl o hodně agresivnější a lépe si přihrával. Naši hráči kupili chybu na chybu a předháněli se, kdo zkazí více balónů. Naši klíčoví hráči se vůbec nedostali do hry. Střed hřiště opanovali hráči soupeře a naši hráči jen honili balóny soupeře. Pokud jsme se dostali k míči, ihned jsme ho prakticky odevzdali soupeři.

Po inkasované brance jsme provedli změny v rozestavení hráčů. Začali jsme lépe obsazovat soupeře a zvýšili důraz v osobních soubojích. Soupeř neměl klid na rozehrávku a začal více kazit. Naši hráči lépe kombinovali a vytvořili si tlak. V této části zápasu se projevovala lepší kvalita našich hráčů. První dvě velké šance jsme neproměnili, povedlo se to až ve třetím případě po velmi dobře zahrané standardní situaci. Do poločasu jsme ještě dvě superšance neproměnili. Druhý poločas jsme začali velmi dobře a brzy jsme se ujali vedení. Od této chvíle bylo otázkou, kdy přidáme další branky. Soupeř začal kritizovat rozhodčího, začal se hádat, málo se soustředil na svůj výkon. Naši hráči až na výjimky hrubé zákroky i bez míče neopláceli. Do konce zápasu jsme vstřelili ještě dvě branky a nebýt naší neschopnosti proměňovat šance, mohl být výsledek ještě výraznější. Hráče přesto musím za výkon hlavně v druhém poločase pochválit.

Ještě jedna věta k životosprávě před zápasem: „Alkohol a fotbal nejdou dohromady, to je už dávno známá pravda“.

 


Nejlepším hráčem hlavně za druhý poločas byl M.Kučera

 


Střelci: A.Fiedler 2x, J.Šnajberk, M.Kučera

 


Sestava 1. poločas: 

 

K.Zmítko 3/4

 

L.Pešek 2/3

J.Šnajberk 3

T.Hýna 2

R.Hušbauer 2/3

 R.Macko 3

  M.Kučera 2/3

  P.Hrdý 0

 F.Hubička 2

 

A.Fiedler 3

 M.Šnajberk 2

 

 

 

 

 

 

 

Sestava 2. poločas: 

 

K.Zmítko 3

 

P.Hrdý 0/1

L.Pešek 3/4

T.Hýna 3/4

R.Hušbauer 3/4

 R.Macko 3/4

 J.Šnajberk 3/4

  M.Kučera 4

 F.Hubička 3/4

 

  A.Fiedler 3/4

M.Šnajberk 3/4

 

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: F.Pešek (3) za P.Hrdého