19.kolo: Vrané - Krňany 2:2 (1:0)

02.05.2009 17:00

Opět jsme prakticky promrhali první poločas. Naši hráči ve venkovních utkáních nezvládají začátky zápasu. Čekají, s čím vyrukují domácí a přihlížejí, jestli jim vstřelí nebo nevstřelí branku. Tato situace se opakovala již ve třetím zápase venku v řadě. Nemáme v mužstvu osobnost, která by tým dostala do hry, na kterou má. Hrajeme bez pohybu, bez důrazu v osobních soubojích, kazíme 90% přihrávek, zbytečně faulujeme a v obou pokutových územích jsme díky vlastní bojácnosti nedůrazní. Po inkasovaném gólu se naše hra přeci jen zlepšila. Začali jsme více běhat, vytvářeli si šance i standardní situace, které jsme však v prvním poločasu díky nekoncentrovanosti neproměnili.

Druhý poločas jsme dobře začali a měli herní převahu. Ztráta ve středu pole a špatně vyřešený obranný zákrok však domácím dopomohli k penaltě. Po druhém inkasovaném gólu se náš herní projev rapidně zlepšil, lépe jsme si přihrávali a domácí hráči nedokázali reagovat na náš zlepšený pohyb po celém hřišti. Přesto nás brankář podržel ve dvou nebezpečných brejkových situacích. Snížili jsme 25 minut před koncem a bylo jen otázkou času, kdy díky své jasné převaze vyrovnáme. 15 minut před koncem se to povedlo, vyrovnali jsme na 2:2. V závěru jsme promrhali dvě jasné gólové šance, ale hráčům přesto patří dík za odehrání 2. poločasu.

 


Nejlepšími hráči byli J.Pokorný a J.Šnajberk

 


Střelci: A.Fiedler, J.Šnajberk

 


Sestava: 

 

J.Pokorný 4

 

V.Dolejš 2

J.Šnajberk 4

M.Michálek 3

T.Behr 2/3

 L.Pešek 2/3

 J.Kukelka 2

  T.Hýna 3

 F.Hubička 2/3

 

 A.Fiedler 3

 M.Šnajberk 2/3

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: R.Macko (3) za L.Peška