2. kolo: Kamenný Přívoz - Krňany 3:2 (1:1)

30.08.2009 17:00

V tomto utkání naše mužstvo viditelně zklamalo. Někteří hráči podali tragický výkon, a měli by se těm, kteří dřeli a snažili se zápas dovést do vítězného konce, omluvit. Nejvíce zarážející je, že si v kabině o poločase řekneme jak hrát dopředu, jak bránit, jak zbytečně neztrácet balony a jak soupeře přehrát, a na hřišti pak předvádíme pravý opak. Žádná bojovnost, alibistický fotbal a žádný zájem o hru. Zápas jsme si po hrubých taktických chybách prohráli sami, ačkoli takhle málo kvalitního soupeře už možná v soutěži nepotkáme. Jestli naši hráči nezlepší bojovnost a přístup k utkání, budeme hrát o záchranu namísto boje o přední příčky.

 


Nejlepším hráčem byl J.Šnajberk.

 


Střelci: J.Šnajberk 2x 

 


Sestava 1. poločas: 

  V.Pilnáček 2  
V.Dolejš 3

T.Hýna 1

M.Michálek 2/3 L.Pešek 3
 F.Pešek 0  J.Kukelka 1/2  J.Šnajberk 3/4  F.Hubička 1/2
   J.Hušbauer 0  M.Šnajberk 3/4  

 

 

 

 

 

 

Sestava 2. poločas: 

  V.Pilnáček 3  
V.Dolejš 3/4

T.Hýna 1/2

M.Michálek 1/2 L.Pešek 0/1
 F.Pešek 0  T.Behr 1  J.Šnajberk 4  F.Hubička 2
   J.Hušbauer 0  M.Šnajberk 3/4