2.kolo: Krňany - Zbuzany 1:3 (0:0)

01.09.2012 17:00

Úvod zápasu nám fotbalově vyšel. Soupeře jsme přehrávali a během úvodních dvaceti minut jsme zahrávali pět rohových kopů. Při jejich zahrávání jsme si vytvořili dvě více než stoprocentní příležitosti, které jsme však nevyužili. Do konce poločasu pak hosté vyrovnali hru v poli.

V druhém poločasu však již byl soupeř, disponující velmi mladými hráči, lepším týmem. Naši hráči hostům přestali rychlostně stačit a hosté zápas zaslouženě vyhráli. My jsme ve druhém sice udělali řadu chyb prakticky ve všech řadách, přesto byl pro diváky zápas s kvalitním soupeřem atraktivní. Tým musím pochválit za velmi poctivý výkon, hlavně v prvém poločasu.

 


Střelec: J.Šnajberk

 


Nejlepším hráčem byl T.Presl

 


Sestava: 

 

T. Presl 4

 

L.Pešek 3/4

M.Čermák 3

J.Šnajberk 3

M.Michálek 3/4

 F.Pešek 3/4

  P.Hrdý 2

 L.Kříha 3/4

 T.Hýna 3/2

 

 R.Hušbauer 2/3

 M.Šnajberk 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: F.Hubička (2/3) za P.Hrdého, L.Vaic (-) za L.Peška