2. zápas: SK Střešovice B – Krňany 3:0 (0:0)

10.01.2009 09:00

Do 60. Minuty jsme odehráli s domácími hráči vyrovnané utkání. Vytvořili jsme si poměrně slušné brankové příležitosti, dvakrát nastřelili tyč a sudí nám na pokyn asistenta jednu zcela regulérní branku nepochopitelně neuznal.

Od první branky domácích se naše hra zhroutila, někteří naši hráči si na hřišti dělali, co chtěli a nebyli na určených místech. Po zbytečných ztrátách balonů šli domácí snad osmkrát středem na našeho gólmana. Bylo štěstí, že náš brankář většinu šancí zlikvidoval a hlavně jeho zásluhou zápas neskončil ostudným debaklem.

 


Hodnocení: J.Pokorný (5!), L.Pešek (1), M.Michálek (1/2), T.Behr (3), R.Hušbauer (1), J.Kukelka (2), P.Hrdý (1/2), J.Šnajberk (2), F.Hubička (2/3), A.Fiedler (0/1), M.Šnajberk (2), R.Macko (3)