2. zápas: SK Střešovice B – Krňany 6:3 (3:1)

30.01.2010 00:00

Tento zápas nám vůbec nevyšel, kromě 15 minut druhé půle byli domácí jasně lepší. Zápas jsme navíc nezvládli psychicky. Neustále jsme kritizovali rozhodčího a nesoustředili se na svůj výkon. Domácí hráče jsme prakticky nestíhali, do 15. minuty inkasovali 3 branky a o zápase bylo prakticky rozhodnuto. Ostudu jsme završili na začátku druhého poločasu, kdy náš hráč po přerušení oplácel hrubý faul a málem se strhla rvačka. Rozhodčí nám již v první půli nepustil do hry jednoho hráče za kritiku a ve druhé po zmiňovaném zákroku dalšího vyloučil. Doufám, že příští zápas zvládneme mnohem lépe a konečně předvedeme pohlednou hru.

 


Účast: V.Pilnáček, L.Pešek, M.Michálek, T.Hýna, V.Dolejš, F.Pešek, P.Hrdý, J.Šnajberk, R.Hušbauer, M.Šnajberk, P.Jiras, R.Macko, M.Rabiňák

 


Střelci: M.Michálek 2x, T.Hýna