20. kolo: Jesenice B - Krňany 3:2 (1:1)

08.05.2010 17:00

Opět jsme potvrdili, že výsledkově nezvládáme zápasy na soupeřových hřištích. Co jsou nám platné obrovské brankové příležitosti, když nejsme schopni je proměnit. Soupeř naopak minimum šancí, které jsme mu svými chybami připravili, maximálně zužitkoval. Naše obranná činnost je na soupeřových hřištích velmi slabá. Abychom alespoň bodovali, musíme vstřeli minimálně tři branky. Celkově je naše bilance venku trystní. Na podzim jsme z osmi zápasů vyhráli jen třikrát a na jaře ze tří ani jednou. Naši hráči v zápasech venku postrádají sebevědomí a přestože jsou v zápasech mnohokrát lepší, nedokážou zvítězit. Kazí neuvěřitelné množství lehkých přihrávek a musí vynaložit maximum sil, aby získali míč zpět do držení.

V zápasech venku málo využíváme našich křídelních prostor, kde je naše největší síla. V domácích zápasech se nám to docela daří a většina soupeřů nedokáže na naší hru nalézt odpověď. Proto zápasy doma většinou vyhráváme. Hráči si to musí uvědomit a potom věřím, že začneme vozit body také z cizích hřišť.

 


Nejlepším hráčem nebyl nikdo

 


Střelci: M.Šnajberk, F.Pešek

 


Sestava: 

 

K.Zmítko 1/2

 

P.Hrdý 1/2

L.Pešek 2

T.Hýna 1

R.Hušbauer 2

 F.Pešek 1/2

  M.Kučera 1/2

  J.Šnajberk 1/2

 F.Hubička 2

 

A.Fiedler 1

 M.Šnajberk 1

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: -