20.kolo: Krňany - Bojanovice 2:2 (1:1)

09.05.2009 17:00

Opět jsme neodehráli dobré utkání. Mužstvo hraje nervózně a zbrkle a nevěří si ani v jednoduchých situacích, které neřeší dobře. Diváci, kterých chodí docela dost, nevidí od našeho mužstva žádnou fotbalovou krásu. Vidí naopak křeč. Je pro mě zklamáním, že naše, myslím si, docela kvalitní mužstvo nedokáže na hřišti plnit pokyny, které slyší v kabině. Dostáváme laciné góly, které nás velmi srážejí a špatně se nám vrací zpět do zápasu. Někteří naši hráči podávají výkony pod svoje možnosti.

 


Nejlepšími hráči byli T.Hýna a M.Michálek

 


Střelec: F.Pešek, M.Šnajberk

 


Sestava: 

 

J.Pokorný 0/1

 

L.Pešek 0/1

T.Hýna 3

M.Langer 2/3

T.Behr 1

 M.Šnajberk 2

 J.Kukelka 1/2

 M.Michálek 3

 F.Hubička 2

 

 A.Fiedler 2

  P.Hrdý (-)

 

 

 

 

 

 

Střídání: V.Dolejš (2) za M.Langera, F.Pešek (2) za L.Peška, P.Hrdý byl po 20 minutách vyloučen