21. kolo Davle - Krňany 2 : 1 (2 : 1)

09.05.2015 17:00

Sestava TJ Krňany :

Misarosh  -  Koval, Pešek L., Shchegliuk (C), Fiedler  - Waic, Rusu, Šnajberk J., Hýna - Sakal, Šnajberk M.

 

Branky TJ Krňany :

13. Sakal

 

Na podzim : KRN - DAV  5:1

 

Hodnocení zápasu :

Před tímto zápasem bylo zcela zřejmé, že to nebude lehký zápas, resp. že bude hodně bolet. Domáci mužstvo, vedené agresivním trenérem, vyznává tvrdou hru, až za hranicí férovosti. A tak, když jsme se na zápas sešli pouze v počtu 11ti kusů, byl základní úkol přežít bez zranění. Zápas v první půli byl opatrný, čekalo se na chybu soupeře. Tu první udělali hráči Davle, když Janek Sakal nachytal domácího brankáře a téměr z poloviny hřiště ho přeloboval : 0-1. Vedení jsme dlouho neudrželi, domácí rychle srovnali a po hrubé individuální chybě našeho hráče přidali do poločasu vedoucí branku. Druhý poločas byl plný tvrdých osobních soubojů, ze strany hráčů Davle až zákeřných. Výsledek se už nezměnil, v tomto zápase však bylo důležitejší, že jsme dohráli nezraněni.