21. kolo: Krňany - Dolní Jirčany 6:1 (3:1)

15.05.2010 17:00

Naši hráči v tomto zápasu potvrdili, že před domácím publikem umí sehrát kvalitní utkání, a zaslouženě zvítězili. Soupeř, který na jaře prohrál jen jedinkrát, na naši hru vůbec nestačil. V tomto utkání zahrála nadprůměrně dobře obrana a náš gólman působil velmi klidným dojmem. Při ojedinělých příležitostech soupeře spoluhráče podržel. Záloha sehrála také velmi kvalitní utkání a konečně se probudili naši útočníci, kteří svou hrou vytvářeli velký tlak na hostující hráče. Hlavně soupeřovi obránci pod tlakem kupili chyby a je velká škoda, že jsme neproměnili více šancí. Výsledek mohl být daleko výraznější v náš prospěch. Všichni doufáme, že tento výkon potvrdíme v následujícím utkání na hřišti soupeře.

 


Nejlepšími hráči byli K.Zmítko, L.Pešek a F.Hubička

 


Střelci: M.Šnajberk 2x, F.Pešek, F.Hubička, M.Kučera, R.Hušbauer

 


Sestava: 

 

K.Zmítko 4/5

 

L.Pešek 4/5

J.Šnajberk 4

T.Hýna 3

R.Hušbauer 3/4

 F.Pešek 3

  M.Kučera 3/4

  P.Hrdý 4

 F.Hubička 4/5

 

R.Macko 3/4

 M.Šnajberk 4

 

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: J.Kukelka (2) za P.Hrdého