22. kolo Krňany - Hradištko "B" 3 : 0 (0 : 0)

16.05.2015 17:00

Sestava TJ Krňany :

Misarosh  -  Fiedler, Pešek L. (65. Rusu), Shchegliuk (C), Volf  - Hrdý (60. Waic), Kříha, Šnajberk J., Koval - Sakal, Hýna (82. Šnajberk M.)

 

Branky TJ Krňany :

55. Kříha, 73. Rusu, 75. Sakal

 

Na podzim : KRN - HRA  4:3

 

Hodnocení zápasu :

Místní derby s "B" týmem (na jaře už však jediným) Hradištka mělo být podle postavení soupeřů v tabulce pouhou formalitou. Hradištko přijelo s mladými hráči, které chce zapojit do příští sezony. V prvním poločase však až nečekaně drželo s naším mužstvem krok - výsledkem byla poločasová remíza 0-0. Ve druhém poločase už však bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Po krásných akcích i gólech jsme vyhráli 3-0. Výsledek byl pro Hradištko ještě milosrdný. Hradištku však můžeme závidět skutečnost, kolik mají mladých hráčů - dorostenců schopných se zapojit do zápasu výšší věkové kategorie a hlavně zde být platnými členy týmu.