22.kolo: Krňany – Hradištko B 7:1 (3:1)

23.05.2009 17:00

Po delší době jsme vstoupili do utkání velmi slušně. Po pěkné akci jsme vstřelili první branku a další tři šance jsme díky slabšímu důrazu neproměnili. Poté se soupeř vzchopil a jeho šikovní útočníci nám zle zatápěli. V naší obranné činnosti se objevily velké trhliny. Díky brankaři a soupeřově koncovce jsme inkasovali pouze jednou. Brzy po obdržené brance jsme se však dostali opět do vedení a do konce prvního poločasu jsme náskok dokázali zvýšit.

Druhý poločas jsme začali velmi dobře, ale střelecky se nám nedařilo. Naopak soupeř mohl z chybně nařízené penalty snížit. Naštěstí pokutový kop neproměnil a od té chvíle jsme soupeře doslova nepustili do hry a zbytek zápasu jsme odehráli takřka exhibičně. Vstřelili jsme další 4 branky a díky chybám rozhodčích, kteří neuznali dvě jasné regulérní branky, soupeř odjížděl ještě s přijatelným výsledkem. V posledních 15i minutách soupeř předvedl několik hrubých faulů, naštěstí se ale nikdo nezranil. Mužstvo musím pochválit za předvedený výkon. Diváci se hlavně ve druhém poločasu bavili naší hrou. Některým hráčům se dařilo více, jiným méně. Konečně ale mužstvo podalo výborný kolektivní výkon.

 


Nejlepším hráčem byl M.Michálek

 


Střelci: P.Hrdý 3x, T.Hýna 2x, F.Pešek, J.Šnajberk

 


Sestava: 

 

J.Pokorný 4

 

V.Dolejš 3/4

L.Pešek 3

M.Michálek 5

M.Langer 2/3

 F.Pešek 3

 T.Hýna 4

  J.Šnajberk 3

 F.Hubička 3/4

 

  P.Hrdý 4/5

  M.Šnajberk 3/4

 

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: žádné