23. kolo: Krňany - Libeř 2:2 (0:1)

29.05.2010 17:00

Naše první remízové utkání v této sezoně potvrdilo naše fotbalové neduhy. Nedůraz v našem i cizím pokutovém území, nepřesné přihrávky po celém hřišti a hlavně nepřesná a nedůrazná koncovka. Co naši hráči nedají je až neuvěřitelné. V koncovce si vůbec nevěří a se strachem v zakončení se góly dávají jen těžko. Soupeř naopak ze 3-4 šancí dvě proměnil.

První poločas naše mužstvo vyloženě prohospodařilo. Vůbec se nepohybovalo a kazilo prakticky vše, na co sáhlo. Druhý poločas alespoň odbojovalo, i když se některým hráčům vůbec nedařilo. Nepochopitelná chyba (zkrat) do té doby jednoho z našich nejlepších hráčů navíc poslala náš tým do oslabení. Při házení autu udeřil míčem protihráče a po druhé žluté kartě výrazně oslabil naše mužstvo. V té době jsme měli výraznou převahu a podle mě bylo otázkou času, kdy se nám podaří vstřelit vítězný gól. Byl to naopak soupeř, kdo využil našeho oslabení a vstřelil branku z trestného kopu. Pro naše mužstvo bylo štěstí, že se nám v posledních minutách podařilo alespoň vyrovnat. To už se hrálo ve vyrovnaném počtu hráčů, kdy byl za nesportovní chování vyloučen také jeden ze soupeřových hráčů.

Další nepochopitelnou věcí bylo, že rozhodčí zkrátil oba poločasy o pět minut.

 


Nejlepšími hráči byli J.Šnajberk, M.Kučera a F.Hubička, po dlouhé době velmi dobré utkání odehrál (až na finální přihrávku) také F.Pešek

 


Střelci:  F.Pešek, M.Kučera

 


Sestava: 

 

K.Zmítko 2/3

 

V.Dolejš 2/3

J.Šnajberk 4

T.Hýna 3/4

L.Pešek 3

 F.Pešek 3/4

  M.Kučera 4

  P.Hrdý 1/2

 F.Hubička 4

 

R.Macko 0/1

 M.Šnajberk 1

 

 

 

 

 

 

Střídání: M.Michálek (3) za L.Peška, R.Hušbauer (3/4) za R.Macka, J.Kukelka (3) za F.Hubičku