23. kolo Radlík - Krňany 2 : 0 (0 : 0)

23.05.2015 17:00

Sestava TJ Krňany :

Misarosh  -  Koval, Pešek L., Rusu, Volf  (65.Waic)  - Hrdý, Kříha, Šnajberk J., Hýna - Sakal, Šnajberk M. (C)  (45. Prodan)

 

Na podzim : KRN - RAD  4:2

 

Hodnocení zápasu :

Tento zápas bych snad radši ani neměl komentovat. To jaké šance jsme dokázali zahodit v prvním poločase, to se jen tak nevidí a snad to ani nelze popsat. Zápasu jsme v prvním poločase jasně dominovali, domácí jsme prakticky nepustili přes jejich polovinu a navíc jsme si i vytvářeli spousty gólových šancí. Kdyby se do kabin šlo za stavu 0-3, asi nikdo by se nedivil. Poločasové skóre však zůstalo bezbrankové. A tak musel zákonitě příjít trest. Do druhé půle jsme nastoupili skoro jako Barcelona a mysleli si, že "profesorským" stylem rozhodneme zápas. Tomu i odpovídalo tempo a nasazení v naší hře. Domácí však měli po vítězství větší vůli a tak po ojedinělé akci nám vstřelili vedoucí gól a v závěru přidali ještě další. Na tento zápas musíme co nejrychleji zapomenout, naprosto zbytečně jsme ztratili v souboji o čelo tabulky.