25.kolo: Jesenice B - Krňany 2:1 (2:0)

14.06.2009 17:00

V tomto zápasu jsme opět potvrdili, že nám hra na cizích hřištích výsledkově nevychází. Opět jsme nezvládli začátek zápasu a po hrubých chybách v obraně jsme v 15. minutě prohrávali 2:0. Domácí za celý první poločas, ve kterém jsme byli jasně lepší, podnikli 4 protiútoky, z nichž vstřelili dvě branky, a jednou nás velmi dobrým zákrokem podržel brankář. Náš tým měl znatelnou územní převahu a vytvořil si velké množství ložených šancí, které trestuhodně zahodil. Za celý první poločas jsme dvakrát vystřelili na branku, z toho jednou do břevna. Druhá střela z hranice šestnáctky neměla potřebnou razanci.

Druhý poločas byl z naší strany slabší. Domácí bránili v 8 hráčích a svůj val postavili dva metry před pokutové území. My jsme se zbytečně snažili prorazit středem, kde domácím stačilo relativně jednoduše přihrávky blokovat a balony snadno odkopávat. Když už jsme zahráli útok po stranách, kde byli domácí zranitelnější, chyběla přesná finální přihrávka a hlavně důraz v koncovce.  V našem mužstvu chyběl hráč, který by se rval do zakončení.

 


Nejlepší hráč, který měl nejvíce příležitostí, byl F.Pešek

 


Střelec: F.Pešek

 


Sestava: 

 

J.Pokorný 3/4

 

V.Dolejš 2/3

M.Michálek 2/3

J.Šnajberk 2/3

M.Langer 2/3

 F.Pešek 4

F.Hubička 2/3

   P.Hrdý 2/3

 M.Šnajberk 3

 

  A.Fiedler 2/3

 R.Hušbauer 3

 

 

 

 

  

 

 

Střídání: žádné