25. kolo: Krňany - Jílové B 4:3 (2:1)

12.06.2010 17:00

Zápas s jistým postupujícím do vyšší soutěže nám hlavně v prvém poločasu herně vyšel. Během 10i minut jsme mohli vést 3:0, ale naše obrovské šance jsme, jak už bývá zvykem, neproměnili. Soupeř se z následného protiútoku ujal vedení krásnou a přesnou střelou. Naše mužstvo zápas nezabalilo a po dalších 15i minutách vyrovnalo po hezké akci. Celý první poločas jsme byli jasně lepší, avšak díky neuvěřitelnému množství neproměněných šancí jsme se nemohli dlouho prosadit. V závěru poločasu jsme nakonec naší velmi dobrou hru korunovali vedoucí brankou.

Ve druhém poločasu soupeř začal potvrzovat, proč s přehledem vede tabulku, a začal nás tlačit před vlastní pokutové území. Bojoval o každý míč, dobře kombinoval a štěstí pro nás, že jsme z jednoho z protiútoků vstřelili gól, jímž jsme zvýšili vedení na 3:1. Vzápětí však hosté snížili a navíc nevyužili výhodu pokutového kopu, který zlikvidoval náš gólman. Od této chvíle se hra zase vyrovnala a soupeři nezbývalo než otevřít obranu a vrhnout se do útoku. Naši hráči se tak opět dostávali do většího počtu příležitostí, které tradičně neproměňovali. Budu se opakovat, ale je to až neuvěřitelné. Zápas se divákům musel líbit, hrálo se nahoru dolů, v závěru se šance střídaly na obou stranách. Nám se podařilo vedení opět pojistit brankou z penalty. Soupeř prakticky vzápětí opět snížil, ale protože do konce zápasu zbývalo jen pár minut, vítězství se nám podařilo udržet. Mužstvo musím pochválit za bojovný a hlavně fotbalový výkon.

 


Nejlepšími hráči byli T.Hýna a R.Hušbauer

 


Střelci:

 


Sestava: 

 

K. Zmítko 3/4

 

L.Pešek 3

T.Hýna 4/5

V.Kříhal 4

V.Dolejš 2/3

 F.Pešek 3/4

 P.Hrdý 3

 J.Šnajberk 3/4

 F.Hubička 4

 

 R.Hušbauer 4/5

 M.Šnajberk 3/4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: J.Papírník (-) za V.Dolejše