25. kolo Zlatníky - Krňany 3 : 1 (1 : 1)

06.06.2015 17:00

Sestava TJ Krňany :

 

 

Branka TJ Krňany :

Shchegliuk

 

Na podzim : KRN - ZLA  2:1

 

Hodnocení zápasu :

Zápas ve Zlatníkách byl pro obě mužstva klíčový - nám by vítězství ještě vykřesalo naději na postup, naopak Zlatníky by vítězství již posunulo do Okresního přeboru. Pro nás reálná naděje na úspěch však prakticky skončila již v 5. minutě, kdy svalové zranění vyřadilo ze hry klíčového hráče J. Šnajberka. Hra v prvním poločase se přelévala z jedné strany na druhou. Bylo znát, že spolu hrají elitní týmy tabulky, zápas měl, i v nesnesitelném horku, dobré tempo. Šance byly na obou stranách, trochu lepší příležitosti si ale vytvořili domácí. Nás opět podržel gólman Ivan Misarosh. Poločasový stav 1-1 ale nevyhovoval ani jednomu týmu. Do druhé půle jsme šli s tím, že zkusíme počkat na brejky a zlomit zápas v náš prospěch. Domácí šli ale za vítězstvím razantněji, dostali se do vedení. Nám již síly na obrat nestačili, obdrželi jsme ještě jednu branku a tak mohla vypuknout radost domácích Zlatníku z postupu do Okresního přeboru. Soupeři je třeba pogratulovat, v celé sezoně měl asi nejvyrovnanější výkony, bez slabšího období.