26. kolo: Bojanovice - Krňany 3:4 (1:3)

19.06.2010 17:00

Konečně!!! První výhra na cizím hřišti v jarní polovině soutěže se však nerodila lehce. Prakticky z první vážnější domácí akce jsme lehce inkasovali branku. Štěstí bylo, že jsme brzy vyrovnali po chybě domácího brankaře a za další 4 minuty jsme zápas otočili a dostali se do vedení. Do šaten jsme odcházeli s dvoubrankovým náskokem, protože se nám podařilo do poločasu přidat další branku. Po dlouhé době se nám v prvním poločasu fantasticky střelecky zadařilo. Ze čtyř šancí jsme tři proměnili, přestože jsme od 10. minuty hráli prakticky o 10i hráčích, když si náš střední záložník obnovil zranění.

Druhý poločas byl pro naše hráče dost těžký, brzy jsme museli vystřídat. Na hřiště jsme museli poslat 16i letého hráče, který ač se snažil, původního nemohl nahradit. Rozhodčí, který mimochodem první poločas odpískal perfektně, začal připískávat domácím, což vyústilo v penaltu, kterou viděl snad jen on. Domácí fanoušci na rozhodčího vyvíjeli velký tlak, kterému sudí podléhal. Museli jsme v druhém poločasu vynaložit velké úsilí, abychom zápas zvládli. To se nakonec povedlo, když jsme v závěru přidali poslední branku a domácím se podařilo už jen snížit. Protože pak už na vyrovnání nezbyl čas, zrodila se první a poslední jarní výhra na cizím hřišti. Hráčům, kteří se zápasu účastnili musím poděkovat. Pro ty, kteří kamarády po několikáté nechali na holičkách, nenacházím pochopení.

 


Nejlepším hráčem byl M.Šnajberk

 


Střelci: M.Šnajberk 2x, R.Hušbauer, F.Pešek

 


Sestava: 

 

K. Zmítko 3

 

L.Pešek 3/4

T.Hýna 4/3

M.Michálek 3/4

V.Dolejš 3

 F.Pešek 4/3

 M.Kučera (zraněn)

 J.Šnajberk 3/4

 F.Hubička 3/4

 

 R.Hušbauer 4

 M.Šnajberk 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: J.Papírník (2) za M.Kučeru