26.kolo: Krňany – Hvozdnice B 6:1 (4:1)

20.06.2009 17:00

Naši hráči pojali utkání jako odvetu za podzimní vysokou prohru. Soupeře jasně přehráli a nebýt tradiční velmi slabé koncovky, dali bychom minimálně 10 branek. Hráči podali velmi dobrý výkon a fotbalem bavili sebe i diváky. Hosté za druhý poločas pouze dvakrát ohrozili naší branku. Jinak se celý poločas odehrával v těsné blízkosti a uvnitř pokutového území hostů. Naše obranná fáze byla po dlouhé době vynikající a hráče za předvedený výkon musím pochválit. Jedinou kaňkou na utkání byla neomluvená neúčast brankaře

 


Nejlepšími hráči byli J.Šnajberk a T.Hýna

 


Střelci: F.Pešek 2x, T.Hýna, F.Hubička, R.Hušbauer, M.Šnajberk

 


Sestava: 

 

V Dolejš (bez práce)

 

T.Behr 3/4

J.Šnajberk 5

M.Langer 4/5

P.Hrdý 4

 F.Pešek 4

  T.Hýna 5

  J.Kukelka 3

 F.Hubička 4/5

 

 R.Hušbauer 3/4

  M.Šnajberk 4

 

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: L.Pešek (4) za J.Kukelku