26. kolo Krňany - Hvozdnice "B" 6 : 3 (2 : 1)

13.06.2015 17:00

Sestava TJ Krňany :

Misarosh  -  Fiedler, Pešek L., Shchegliuk (C), Volf - Hrdý (60. Waic), Rusu, Kříha, Koval - Sakal, Šnajberk M.

 

Branky TJ Krňany :

4.,14.,49. Šnajberk M.   79.,84.,87. Sakal

 

Na podzim : KRN - HVO  2:1

 

Hodnocení zápasu :

Poslední domácí zápas byl zároveň rozloučením se sezonou a tomu také odpovídalo tempo hry od obou mužstev. Hrál se pohledný kombinační fotbal bez zbytečných faulů a padaly i krásné branky - a bylo jich dost. Z naší strany byly zkompletovány 2 hattricky - Michal Šnajberk a Janek Sakal. Po závěrečném hvizdu sudího bylo na místě zejména poděkovat fanouškům za výbornou atmosféru během celé sezóny a mohla se jít oslavit konečná bronzová příčka v soutěži (a taky tréňovi narozky, stylově podpořené vstřeleným hattrickem ...)