3. kolo Krňany - Dolní Jirčany 2 : 0 (1 : 0)

06.09.2014 17:00

Sestava TJ Krňany :

Presl  -  Koval, Rusu, Shchegliuk (C), Volf  -  Macko, Šnajberk J., Hýna, Šnajberk M. -  Sakal, Hušbauer  (75. Waic)

Branky TJ Krňany :

18., 70. Sakal

 

Hodnocení trenéra :

Ve druhém domácím zápase nás čekal TJ Čechoslovan Dolní Jirčany, tedy tým, který oba úvodní zápasy vyhrál. Věděli jsme, že k bodům nám může pomoci pouze soustředěný výkon všech 11 hráčů na hřišti, aby se opět nestalo to, co ve druhém poločase zápasu s Libří.  To bylo mužstvu zdůrazněno před zápasem a je třeba konstatovat, že všichni hráči odvedli skutečně maximum. Od začátku zápasu jsme byli lepší ve všech herních činnostech a nebýt zvláštního posuzování ofsajdových situací ze strany dolnojirčanského pomezního ("jak se může do ofsajdu dostat hráč, který sám vede míč a dělá kličku stoperovi při postavení brankáře v brance jsem nepochopil ještě doteď" ), bylo by naše poločasové vedení asi větší než 1:0. Za utkání patří dík všem hráčům, vyzdvihnout však musím výkon obrany, která soupeře prakticky nepustila do žádné gólové šance. Jediným negativem zápasu tak zůstává stále slabší proměňování šancí a fakt, že jsme zápas opět museli odehrát pouze s dvanácti hráči.

Nejlepší hráčí : oba stopeři  Vitalii Rusu a Vitalii Shchegliuk