3. kolo: Krňany - Zvole B 6:2 (0:0)

05.09.2009 17:00

První domácí zápas nám v prvním poločasu vyšel herně, ve druhém i výsledkově. Soupeře jsme od začátku přehrávali a vytvářeli si i hodně brankových příležitostí.

V prvním poločasu jsme ale šance díky menšímu důrazu a klidu v koncovce neproměňovali. Soupeře jsme pustili do jediné 100% šance, kterou ovšem rovněž neproměnil, a tak se do šaten odcházelo za bezbrankového stavu, ačkoli na šance jsme soupeře předčili v poměru 5:1.

Od začátku druhého poločasu jsme zvýšili důraz po celém hřišti a hosty zatlačili do hluboké defenzivy. Vytvářeli jsme další šance, ale první jsme dokázali proměnit až v 55. minutě. Soupeř si s naší nátlakovou hrou v té době nedokázal poradit. Hostům jsme nakonec vstřelili 5 dalších gólů a navíc jsme nastřelili 2 tyče. Mužstvo podalo kvalitní výkon ve všech řadách a doufám, že v dalších zápasech bude v tendru pokračovat.

 


Nejlepšími hráči byli M.Šnajberk a V.Dolejš

 


Střelci: M.Šnajberk 2x, R.Macko 2x, J.Šnajberk 2x

 


Sestava: 

  V.Pilnáček 3  
L.Pešek 4

T.Hýna 4

M.Michálek 4/5 V.Dolejš 4/5
 F.Pešek 4  P.Hrdý 4  J.Šnajberk 4  J.Kukelka 3
   A.Fiedler 2/3  M.Šnajberk 4/5  

 

 

 

 

 

 

Střídání: R.Macko (4/5) za A.Fiedlera