3.kolo: Zvole - Krňany 7:1 (1:0)

08.09.2012 17:00

Nedisciplinovaný, zbabělý  a alibistický výkon podali naši hráči v tomto utkání. První poločas díky našemu výbornému brankaři a zlé mušky domácích střelců skončil pouze jednobrankovým rozdílem. Druhý poločas i přes domluvu v kabině skončil ostudným výkonem a vysokou porážkou.

Místo abychom hráli ze zajištěné obrany, se naši hráči toulali po hřišti a prakticky neobsazovali soupeře. Domácí hráči mohli chodit sami na našeho gólmana a výsledkový rozdíl tak mohl být ještě výraznější. Někteří naši hráči se ani nemohli ušpinit. Ještě štěstí, že bylo teplo, jinak by jim díky minimálnímu pohybu po hřišti hrozilo nastydnutí. Budu doufat, že si tento ostudný výkon hráči srovnají v hlavách a že se již nebude opakovat.

 


Střelec: L.Kříha

 


Nejlepším hráčem byl T.Presl

 


Sestava: 

 

T. Presl 5

 

L.Pešek 1

M.Čermák 0/1

J.Šnajberk 0/1

M.Michálek 0

 P.Hrdý 0

  J.Kuti 1/2

 L.Kříha 3

 T.Hýna 0/1

 

 R.Hušbauer 0

 M.Šnajberk 1

 

 

 

 

 

 

 

Střídání: V.Dolejš (0/1) za J.Šnajberka